Wohnung zu verkaufen

Iskele/Famagusta

Preis
266 000 PLN
Preis pro m2
7 600 PLN
Fläche
35 m2
Art der Anzeige
Verkauf

Markt: Primärmarkt
Bebaungsart: Einheit
Baumaterial: Ziegel
Anzahl von Etagen: 15
Boden: 5
Anzahl der Zimmer: 2
Baujahr: 2025
Zustand der Fertigstellung: Leben
Fenster: Kunststoff
Heizung: Urban
Möbliert: Nicht
ID anbieten: 2772

Beschreibung

Mieszkanie o powierzchni 35 m2 znajduje się w nowo budowanym kompleksie Long Beach Studio w miejscowości Iskele, rejon Famagusta, tuż nad Morzem Śródziemnym.
To idealna propozycja dla osób marzących o swojej własnej letniej nieruchomości, którą możemy już otrzymać w cenie 266 000 zł, w regionie słynącym z przepięknych widoków i nieskazitelnie niebieskiego morza. To także doskonały pomysł na własny biznes - mieszkanie możemy wynajmować przez cały rok.
Long Beach Studio to przemyślany projekt architektoniczny, dopracowany w każdym szczególe. Nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowany z uwzględnieniem atutów otoczenia. Z balkonów mamy możliwość podziwiania zachwycających widoków. Duży nacisk położono również na stworzenie odpowiednich warunków na wypoczynek. Zielone alejki i tereny rekreacyjne wokół kompleksu zajmują powierzchnię 14 870 m2.
Budynek wyposażony w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa.
Do dyspozycji właścicieli: park wodny, kawiarnia i bar przy basenie, basen dla dzieci, boisko do koszykówki, boisko do zabaw na świeżym powietrzu, plac zabaw dla dzieci, usługi sprzątania, korty tenisowe, fryzjer, minimarket.
Jeżeli zainteresowała Cię ta wyjątkowa oferta, zapraszam do kontaktu. Współpracując ze specjalistami obsługującymi rynek nieruchomości Cypru Północnego oferujemy pomoc w zakupie.
Szczegóły oferty: Krystyna Juszczuk-Buszko, telefon: 576 070 706
Więcej ofert na naszej stronie.
We speak english as well. If you are interested in our property offer please call 576 07 07 09 
-. , : 533 829 506
Sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Kompletujemy dokumenty. Załatwiamy uciążliwe sprawy. Pomagamy w formalnościach kredytowych. Z nami możesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem zakupu wymarzonego mieszkania. Resztę zrobimy my!
Opis sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości oraz bezpośrednich oględzin. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prezentowana treść ma charakter informacyjny i może ulec zmianie.::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Andere Angebote des Werbetreibenden


Biuro Centrum
Menadżer
+48 796785785