Apartment for sale

Białystok, Piasta

Price
449 000 PLN
Price for m2
7 242 PLN
Area
62 m2
Offer type
Sale

Market: Aftermarket
Type of building: Block
Construction material: Brick
Number of floors: 4
Floor: 2
Number of rooms: 3
Year of construction: 0
Condition of property: For residence
Windows: Plastic
Heating: District
Available from: 2023-01-20
Furnished: Yes
Offer id: 3151

Description

To piękne trzypokojowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Mieszka I na osiedlu Piasta. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się:*duży sklep PSS

*ryneczek, kiosk

*małe centrum handlowe,

*szkoła

*przychodnia

*apteka

*przystanki komunikacji miejskiejDwustronny rozkład z bezpośrednim wejściem do każdego pomieszczenia, balkon i piwnica to tylko niektóre zalety tego lokalu. Mieszkanie zostało wyremontowane, odnowione zostały piękne parkiety, ściany, zamontowane nowe drzwi wejściowe a łazienki zyskały nowoczesny wygląd. Kuchnia wyposażona została w nowe meble a także sprzęt AGD (lodówka, płyta ceramiczna i piekarnik). Wymieniona została skrzynka bezpiecznikowa oraz zasilanie kuchni a w całym mieszkaniu zainstalowano nowe oświetlenie, karnisze i zasłony. Salon zyskał kompletne, nowoczesne i nietuzinkowe umeblowanie. Mieszkanie jest przygotowane do wprowadzenia i dostępne od zaraz.

W cenie ujęte jest pełne wyposażenie mieszkania.Więcej informacji pod numerem:

576 07 07 06Więcej ofert na naszej stronie.We speak english as well. If you are interested in our property offer please call 575 677 992-. , : 575 677 992Sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Kompletujemy dokumenty. Załatwiamy uciążliwe sprawy. Pomagamy w formalnościach kredytowych. Z nami możesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem zakupu wymarzonego mieszkania. Resztę zrobimy my!Opis sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości oraz bezpośrednich oględzin. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prezentowana treść ma charakter informacyjny i może ulec zmianie.


::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Additional information

Balcony
Basement

Other offers from the advertiser


Biuro Centrum
Dyrektor biura
+48 576070706