Apartment for sale

Białystok, Nowe Miasto

Price
428 000 PLN
Price for m2
8 560 PLN
Area
50 m2
Offer type
Sale

Market: Aftermarket
Type of building: Block
Construction material: Brick
Number of floors: 3
Floor: 2
Number of rooms: 2
Year of construction: 1997
Condition of property: For residence
Windows: Plastic
Heating: District
Available from: 2023-01-22
Furnished: No
Offer id: 3155

Description

Ciepłe i przytulne mieszkanie w ulubionej lokalizacji Białegostoku!

Wykończone, wyposażone, czekające na nowych właścicieli.Mieszkanie znajduje się w bloku (budynek z 1997 roku) zlokalizowanym na jednym z młodych pożądanych osiedli - Osiedlu Nowe Miasto.Lokalizacja doskonała dla rodzin z dziećmi - w pobliżu żłobek, przedszkola, szkoły podstawowe, placy zabaw, apteki, przychodni, ryneczki, przystanki autobusowe.Mieszkanie o powierzchni 50 m2, wykończone i urządzone. Sprzedawane wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem.

Na powierzchnię mieszkania składa się:

- kuchnia oddzielna

- salon,

- sypialnia

- duża łazienka,

- korytarz.Do mieszkania przynależy piwnica i przestrzenny balkon.Mieszkanie dostępne po zakupie. Doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi. Także jako inwestycja pod dalszy najem.Zapraszam do kontaktu i na prezantacje.Tatiana Tiszkina

575 677 992Więcej ofert na naszej stronie.We speak english as well. If you are interested in our property offer please call 576 07 07 09-. , : 575 677 992Sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Kompletujemy dokumenty. Załatwiamy uciążliwe sprawy. Pomagamy w formalnościach kredytowych. Z nami możesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem zakupu wymarzonego mieszkania. Resztę zrobimy my!Opis sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości oraz bezpośrednich oględzin. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prezentowana treść ma charakter informacyjny i może ulec zmianie.


::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Additional information

Internet
Television
Telephone
Balcony
Basement
Intercom / videophone

Other offers from the advertiser


Biuro Centrum
real estate advisor
+48 575677992