Apartment for sale

Krupniki

Price
321 975 PLN
Price for m2
6 750 PLN
Area
47,7 m2
Offer type
Sale

Market: Primary market
Type of building: Apartment building
Construction material: Brick
Number of floors: 2
Floor: 1
Number of rooms: 3
Condition of property: To finish
Windows: Plastic
Heating: Another
Furnished: No
Offer id: 3543

Description

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego osiedla, położonego na granicy Białegostoku, w malowniczych Krupnikach. Idealne dla rodzin z dziećmi. Inwestycja ta zachwyci Cię doskonałą lokalizacją oraz funkcjonalnością każdego mieszkania.
Powierzchnia użytkowa wynosi 47.70 m2, co gwarantuje wystarczającą ilość miejsca dla całej rodziny do wspólnego życia. W skład mieszkania wchodzi przestronny salon o powierzchni 20.46 m2, dwa przytulne pokoje oraz łazienka, a także funkcjonalny przedpokój.
Salon- 20,46 m2
Przedsionek -2,23 m2
Pokój1- 9,74 m2
Pokój 2- 8,07 m2
Łazienka - 3,74 m2
Ogród- 33 m2

Komfortowe i przemyślane apartamenty 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 48 do 67 m2 sprawiają, że mieszkanie to prawdziwy raj dla każdej rodziny. Wszystkie lokale mieszkalne są w pełni wyposażone w media, a także posiadają ogród lub balkon. Duże, panoramiczne okna oraz bezpośrednie wejście do każdego z lokali zewnętrznymi drzwiami zapewniają również niezwykłe światło dziennie oraz swobodny przepływ powietrza.
Osiedle jest całkowicie ogrodzone i posiada prywatne miejsca postojowe, przestrzenie wspólne oraz plac zabaw dla dzieci. Aby zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa, całość jest monitorowana przez systemy elektroniczne. Idealna inwestycja dla rodzin z dziećmi - dzięki bliskości rzeki Horodnianki oraz szlaku rowerowego Green Velo, możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu jest tutaj niemalże nieograniczona. Dodatkowo, w okolicy znajdują się liczne sklepy, m.in. Chorten, Lidl czy Agat. Tutaj, w otoczeniu przyrody i ciszy, z dala od zgiełku miasta, możesz cieszyć się życiem, korzystając z atrakcji i usług Białegostoku. Zaprzyjaźnij się z książką w ogrodzie lub zaproś przyjaciół na grilla i spędź czas z rodziną.
Zapraszam do kontaktu i na prezentacje
SERGEJ FENKO
795 373 727


::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Additional information

Internet
Telephone
Garden
Intercom / videophone
Enclosed area

Other offers from the advertiser


Biuro Centrum
real estate advisor
+48 795373727