Piękne działki 1600m do granicy miasta!

Hryniewicze, ul.

Cena
78 000 PLN
Cena za m2
100 PLN
Powierzchnia
780,00 m2
Typ oferty
Sprzedaż

Typ działki: Budowlana

Dojazd: Utwardzony

Ogrodzenie: Nie

Id oferty: 1470

Opis

Piękne działki w Hryniewiczach schowane w zacisznym miejscu, a jednocześnie bardzo blisko miasta są świetną inwestycją pod wymarzony dom.
Dostępnych jest 9 działek o powierzchni około 750-820 mkw oraz jedna działka o powierzchni ok. 1590 mkw. Cena za każdą z działek to 100 zł//m2.

Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, tereny przeznaczone są pod zabudowę usługową oraz mieszkaniową jednorodzinną.

Do działek przylega pas, który według Planu Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczony jest pod drogę gminną, a w niej poprowadzona zostanie sieć elektroenergetyczna, kanalizacyjna, wodociągowa i telekomunikacyjna.

Dojazd drogą asfaltową i 250 metrów utwardzoną drogą gruntową. Obok działki prąd i sieć telekomunikacyjna. Jest to świetna oferta inwestycyjna - piękny teren w super cenie, a do granicy miasta zaledwie 1600 metrów!

Treść ogłoszenia nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zachęcam do zapoznania się z ogłoszeniem i zapraszam na prezentację nieruchomości.

tel. 576 07 07 05

Więcej ofert na naszej stronie.

We speak english as well. If you are interested in our property offer please call 576 07 07 09 

Мы говорим по-русски. Если вы заинтересованы в предложении, звоните: 533 829 506

Sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Kompletujemy dokumenty. Załatwiamy uciążliwe sprawy. Pomagamy w formalnościach kredytowych. Z nami możesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem zakupu wymarzonego mieszkania. Resztę zrobimy my!

Opis sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości oraz bezpośrednich oględzin. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prezentowana treść ma charakter informacyjny i może ulec zmianie.


Informacje dodatkowe

Inne oferty ogłoszeniodawcy


doradca ds. nieruchomości