Zalesiany duża działka pod budowę domów

Zalesiany

Cena
643 200 PLN
Cena za m2
120 PLN
Powierzchnia
5 360 m2
Typ oferty
Sprzedaż

Typ działki: Rolna
Dojazd: Utwardzony
Ogrodzenie: Nie
Id oferty: 1939

Opis

Ładna, duża działka o powierzchni 5360 m2 - położona we wsi Zalesiany w gminie Turośń Kościelna. Działka z dostępem do drogi gminnej, uzbrojona - prąd, wodociąg, kanalizacja.Szerokość działki - około 21 m, długość - około - 299 m.

Dostępność do drogi po całej długości działki sprawia, że nadaje się do podziału na mniejsze działki.To także świetna propozycja dla dewelopera - w Zalesianach mamy już powstające domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej czy wolnostojące.

Dodatkowym atutem jest możliwość zakupienia działki sąsiadującej o podobnej powierzchni.

Dla działki zostały wydane warunki zabudowy.Działka jest ładnie położona. Teren płaski.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 576 070 703

Opiekun oferty: Bartosz LeoniukWięcej ofert na naszej stronie.We speak english as well. If you are interested in our property offer please call 576 07 07 09-. , : 533 829 506Sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Kompletujemy dokumenty. Załatwiamy uciążliwe sprawy. Pomagamy w formalnościach kredytowych. Z nami możesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem zakupu wymarzonego mieszkania. Resztę zrobimy my!Opis sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości oraz bezpośrednich oględzin. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prezentowana treść ma charakter informacyjny i może ulec zmianie.


::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje dodatkowe

Prąd
Woda
Kanalizacja

Inne oferty ogłoszeniodawcy


Biuro Centrum
doradca ds. nieruchomości
+48 576070703