Działka z zabudowaniami do remontu

Sejny

Cena
320 000 PLN
Cena za m2
17 PLN
Powierzchnia
19 100 m2
Typ oferty
Sprzedaż

Typ działki: Rolna

Dojazd: Utwardzony

Ogrodzenie: Nie

Id oferty: 2197

Opis

Działka rolno-budowlana w Stabieńszczyźnie o powierzchni około 2 ha wraz z budynkami do remontu.

*ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU GRUNTU BEZ UPRAWNIEŃ ROLNICZYCH*

Miejsce położone jest 4 km od miasta Sejny, 26 km od miasta Suwałki oraz 800 metrów od drogi wojewódzkiej Suwałki - Sejny (przy drodze jest ścieżka rowerowa). Do działki prowadzi droga gruntowa.
Na działce znajdują się 3 budynki do odnowienia, z których jeden jest murowany (ten jest w najlepszym stanie technicznym). Drewniany dom nadaje się do remontu lub rozbiórki i postawienia na jego miejscu nowego. W pobliżu zabudowań znajduje się studnia z wodą gospodarczą, jest możliwość podłączenia do prądu. Wokół rosną 200-letnie drzewa tj. dąb oraz klon, a także drzewa owocowe. Do siedliska przynależy sad i obszar niezagospodarowany.

Nieruchomość sprawdzi się dla pasjonata przyrody oraz osoby chcącej przebywać na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku. Z posesji rozprzestrzenia się piękny widok na okoliczne pola i łąki, a otoczenie dzikiej przyrody, ptaków i roślin sprzyja wypoczynku i regeneracji sił. Zaletą tego miejsca jest położenie w urokliwym zakątku Sejneńszczyzny, spokój (jednak niedaleko miasta), miłe sąsiedztwo oraz bliskość jeziora Białego i lasów obfitujących w grzyby i jagody.

Siedlisko służyło niegdyś jako ośrodek kulturowy, gdzie dzieci z okolicy spędzały czas na zajęciach twórczych, przygotowywaniu teatrzyków, malowaniu obrazów, a to wszystko pod okiem specjalistów z tej dziedziny. Mimo tego, że dobre lata takich aktywności minęły, marzeniem właściciela jest przekazanie tego miejsca w dobre ręce, aby pamięć o nim nie zginęła, a duch kultury i tradycji mógł na nowo tam zagościć.

Obecny właściciel udostępni kontakt do zaufanej ekipy remontowej, która przeprowadzi remont w szybkim czasie i rozsądnej cenie. Istnieje także możliwość rozbiórki starego domu i postawienie w tym miejscu nowego.


Zapraszam do rozmowy i zadawania pytań pod numer: 577 571 576 lub na e-mail: anita.wojciechowska@em5.pl


Więcej ofert na naszej stronie.

We speak english as well. If you are interested in our property offer please call 576 07 07 09 

Мы говорим по-русски. Если вы заинтересованы в предложении, звоните: 533 829 506

Sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Kompletujemy dokumenty. Załatwiamy uciążliwe sprawy. Pomagamy w formalnościach kredytowych. Z nami możesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem zakupu wymarzonego mieszkania. Resztę zrobimy my!

Opis sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości oraz bezpośrednich oględzin. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prezentowana treść ma charakter informacyjny i może ulec zmianie.


Informacje dodatkowe

Prąd
Telefon

Inne oferty ogłoszeniodawcy


Biuro Suwałki
doradca ds. nieruchomości
+48 577571576