Dom do remontu z działką

Suwałki

Cena
310 000 PLN
Cena za m2
5 167 PLN
Powierzchnia
60 m2
Typ oferty
Sprzedaż

Rynek: wtórny

Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Materiał budowy: Cegła

Stan: do remontu

Rok budowy: 0

Liczba pięter: 1 piętro

Liczba pokoi: 0

Działka: 19000 m2

Rodzaj dachu: Blacha

Okna: Brak

Lokalizacja: Miasto

Id oferty: 2248

Opis

Na sprzedaż stare siedlisko z budynkami do generalnego remontu lub rozbiórki oraz dużą, atrakcyjną działką rolną o powierzchni około 2 ha. 
Miejsce położone jest 4 km od miasta Sejny. Do działki prowadzi droga gruntowa. Na działce znajdują się 3 budynki do odnowienia, z których jeden jest murowany (ten jest w najlepszym stanie technicznym). Drewniany dom nadaje się do remontu lub rozbiórki i postawienia na jego miejscu nowego. W pobliżu zabudowań znajduje się studnia z wodą gospodarczą, jest możliwość podłączenia do prądu. Wokół rosną 200-letnie drzewa tj. dąb oraz klon, a także drzewa owocowe. Do siedliska przynależy przestronna, niezagospodarowana działka.

Zapraszam do rozmowy i zadawania pytań pod numer: 577~571~576
Em5 Nieruchomości


Więcej ofert na naszej stronie.

We speak english as well. If you are interested in our property offer please call 576 07 07 09 

Мы говорим по-русски. Если вы заинтересованы в предложении, звоните: 533 829 506

Sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Kompletujemy dokumenty. Załatwiamy uciążliwe sprawy. Pomagamy w formalnościach kredytowych. Z nami możesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem zakupu wymarzonego mieszkania. Resztę zrobimy my!

Opis sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości oraz bezpośrednich oględzin. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prezentowana treść ma charakter informacyjny i może ulec zmianie.


Informacje dodatkowe

Inne oferty ogłoszeniodawcy


Biuro Suwałki
doradca ds. nieruchomości
+48 577571576