Działki w otulinie drzew i blisko jeziora

Ostróda

Cena
170 000 PLN
Cena za m2
113 PLN
Powierzchnia
1 500,00 m2
Typ oferty
Sprzedaż

Typ działki: Pod inwestycję
Dojazd: Utwardzony
Ogrodzenie: Nie
Id oferty: 2842

Opis

Nowe działka blisko Ostródy - jezioro Drwęckie

Teren inwestycyjny położony jest w powiecie ostródzkim, w gminie Miłomłyn, nad brzegiem Jeziora Drwęckiego z malowniczą wyspą Ostrów zwaną również Orzechowa.

Metraż 1500m2

CENA  170 000 zł 

Do właściciela działki zostanie oddany również wspólny teren rekreacyjny z planowanym boiskiem do siatkówki, kortem tenisowym, placami zabaw i altanami grillowymi. Dodatkowo, właściciele będą mogli korzystać z położonej w odległości 200 m. od terenu osady, planowanej plaży gminnej z pomostem oraz infrastrukturą sportowo-rekreacyjną.

Teren w całości objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z niezwykle atrakcyjnymi warunkami zabudowy, umożliwiającymi zabudowę nawet do 30% powierzchni działki.

Kilka minut od Ostródy i trasy S7

Jezioro nie jest objęte strefą ciszy, możemy motorówką / skuterem popłynąć do Ostródy na obiad, a przy odrobinie fantazji mamy dostęp do kanału elbląskiego i płyniemy nad Bałtyk 

Zapraszam do kontaktu:
Błażej Kisilewicz
696 999 353
blazej.kisilewicz@em5.plWięcej ofert na naszej stronie.

We speak english as well. If you are interested in our property offer please call 576 07 07 09 

Мы говорим по-русски. Если вы заинтересованы в предложении, звоните: 533 829 506

Sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Kompletujemy dokumenty. Załatwiamy uciążliwe sprawy. Pomagamy w formalnościach kredytowych. Z nami możesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem zakupu wymarzonego mieszkania. Resztę zrobimy my!

Opis sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości oraz bezpośrednich oględzin. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prezentowana treść ma charakter informacyjny i może ulec zmianie.


Inne oferty ogłoszeniodawcy


Biuro Centrum
doradca ds. nieruchomości
+48 696999353