Świetna propozycja inwestycyjna!
Piasta, Białystok

360 000 PLN

Agent avatar

Cena:

360 000 PLN

Cena za m2:

6 207 PLN

Powierzchnia:

58,00 m2

Typ oferty:

Sprzedaż

Rynek: wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Materiał budowy: Wielka płyta

Liczba pięter: 4

Piętro: 4

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 1980

Ogrzewanie: Miejskie

Informacje dodatkowe

  • Balkon
  • Piwnica

Zabezpieczenia

  • Domofon / wideofon

Opis:

Świetna propozycja inwestycyjna! 2 kawalerki i mieszkanie 2 pokojowe w pakiecie. Prawie 11% ROI! Takiego zwrotu z inwestycji nie da się łatwo znaleźć.

Wszystkie mieszkania będą wyposażone i przygotowane do wynajmu. Pralki, lodówki, kuchenki, meble. Najemca od razu może się wprowadzać. Gwarancja na wykonane prace 2 lata! Nie musisz się martwić że coś zostało wykonane źle! My wiemy jako to robić i ponosimy pełną odpowiedzialność.

Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta i białostockich uczelni. W tym miejscu mieszkania wynajmują się od ręki. Zapewniamy pierwszych klientów tak aby po kupnie mieszkanie nie stało puste.

Więcej ofert na naszej stronie.

We speak english as well. If you are interested in our property offer please call 576 07 07 09 

Мы говорим по-русски. Если вы заинтересованы в предложении, звоните: 533 829 506

Sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Kompletujemy dokumenty. Załatwiamy uciążliwe sprawy. Pomagamy w formalnościach kredytowych. Z nami możesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem zakupu wymarzonego mieszkania. Resztę zrobimy my!

Opis sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości oraz bezpośrednich oględzin. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prezentowana treść ma charakter informacyjny i może ulec zmianie.


Agent avatar