Nieruchomości na

każdą kieszeń

#

O Doradcy

Z zamiłowaniem poświęcam się pracy w branży nieruchomości. Posiadam nie tylko bogate doświadczenie i umiejętności niezbędne do skutecznego działania na rynku, ale również cechuje mnie niezwykła umiejętność słuchania i rozumienia potrzeb klientów. To właśnie te cechy pozwalają mi na szybkie wyszukiwanie optymalnych rozwiązań oraz idealne dopasowanie ofert do oczekiwań każdej osoby, której pomagam.

Jestem osobą sumienną i zaangażowaną, co w połączeniu z moją otwartością i łatwością w nawiązywaniu kontaktów, czyni mnie efektywnym i godnym zaufania partnerem w świecie nieruchomości. Moja praca to moja pasja, a zadowolenie klientów jest dla mnie najważniejsze.

Od dwóch lat mieszkam na Bielanach – miejscu, które pokochałem za jego wspaniałe zalesienie, parki oraz pełną charakteru architekturę. To tutaj, w tej malowniczej dzielnicy Warszawy, pomagam w szukaniu wymarzonych domów czy mieszkań, które mają nie tylko spełniać potrzeby i oczekiwania klientów, ale również stają się przestrzenią, gdzie codzienność przeplata się z magią i historią tego wyjątkowego miejsca.

Jeśli szukasz domu, mieszkania czy też inwestycji na Bielanach lub w innej części Warszawy, zapraszam do kontaktu. Razem znajdziemy miejsce, które będzie idealne właśnie dla Ciebie.

Napisz do mnie


Michał Bobbé
Biuro Warszawa
doradca ds. nieruchomości