Poznaj nas

#

Naszym Klientom pragniemy zapewnić poczucie wolności i niezależności

Posiadanie własnej przestrzeni do życia, czy to mieszkania w dużym mieście, czy też domu, lub siedliska w sąsiedztwie pól i lasów – to właśnie wolność każdego z nas. Cenimy i szanujemy wybory Klientów i to jest fundament naszej działalności.

Wolna Polska, wolność każdego z nas, prawo do posiadania własnego mieszkania – jednego, dwóch, trzech, tylu, ilu każdy z nas chce, to było moje marzenie. Marzenie, które sprawiło, że w latach 80. działałem w opozycji. Marzenie, za które kilkukrotnie przyszło zapłacić mi aresztowaniami i rokiem spędzonym w więzieniu. Moje marzenie o wolności, tu w Polsce, ziściło się.

Jednak za naszą wschodnią granicą, na Białorusi, Ukrainie, w Rosji, jest to wciąż nieosiągalne. Dlatego też powstała Fundacja „Sąsiedzi bez granic”, w ramach której rozpoczęliśmy walkę na rzecz wolności naszych sąsiadów. Zaczęliśmy od pomocy uchodźcom, szukającym swego miejsca w Polsce. Znajdywaliśmy im lokum, pomagaliśmy kupować mieszkania, dbaliśmy o ich wolność. To doświadczenie pozwoliło nam oferować niezależność każdemu, kto chciał kupić swoje mieszkanie, swój dom. Zarobione pieniądze mogliśmy przeznaczać na pomoc naszym sąsiadom. Od tej pory łączymy to, co najważniejsze: niezależność naszych klientów i sąsiadów bez granic. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Kierujemy się bowiem misją, nie zyskiem. Zadowolenie klientów, ich rosnąca liczba, pozwoliły nam się rozwinąć i rozpocząć działanie jako spółka, tak, aby jeszcze mocniej działać na rzecz ludzi. Bo wolność jest najważniejsza! Skorzystaj z naszych usług, jedynego biura nieruchomości z misją! Gwarantuję, że będziesz zadowolony i niezależny.

Darek Boguski

Poseł I kadencji Sejmu w latach 1989 – 1991r.

W walce o Waszą wolność

Nasz zespół