Nowe 2 pokoje Ul. Nowowarszawska 40m2 piętro 1

Białystok, Skorupy

559 000 PLN
13 975 PLN
40 m2
Sprzedaż
Rynek: wtórny
Rodzaj zabudowy: Blok
Materiał budowy: Inne
Liczba pięter: 3
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Rok budowy: 2025
Stan wykończenia: Do zamieszkania
Okna: Plastikowe
Ogrzewanie: Miejskie
Czynsz: 500 PLN
Id oferty: 7697

Opis

Polecam ofertę bardzo ładnego mieszkania 2-pokojowego położonego przy ul.Nowowarszawskiej na wygodnym 1 piętrze w nowym budownictwie-inwestycja Jazbudu z 2025.
Na powierzchnię 40m2 składa się:
-słoneczny salon połączony z aneksem kuchennym wykonanym przez stolarza z pełnym wyposażeniem: lodówka, zmywarka, kuchenka.
-jasna sypialnia z dużą szafą
-łazienka z wanną i pralką
-przestronny przedpokój z szafą
-duży balkon
Mieszkanie wykończone, gotowe do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Bardzo dobra propozycja dla rodzin, ale również pod inwestycję i np wynajem. Do mieszkania przynależy piwnica. Do dyspozycji mieszkańców jest ładnie zagospodarowana przestrzeń wspólna dla rekreacji i wypoczynków, nie tylko dla najmłodszych.

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje dodatkowe

Internet
Balkon
Piwnica
Winda
Domofon / wideofon
Monitoring / ochrona

Inne oferty ogłoszeniodawcy

Biuro Centrum
doradca ds. nieruchomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EM 5 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.