Wohnung zu verkaufen

Suwałki

180 000 PLN
6 012 PLN
29,94 m2
Verkauf
Markt: Sekundärmarkt
Bebaungsart: Einheit
Baumaterial: Ziegel
Anzahl von Etagen: 4
Boden: 3
Anzahl der Zimmer: 1
Baujahr: 0
Zustand der Fertigstellung: Leben
Fenster: Kunststoff
Heizung: Urban
Möbliert: Ja
ID anbieten: 737

Beschreibung

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Przytulna kawalerka w centrum miasta - 27,9 m² (bez balkonu)

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 27,9 m², położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - w samym centrum miasta.

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Mieszkanie jest środkowe, co sprawia, że jest bardzo ciepłe i pozwala na utrzymanie komfortowej temperatury przez cały rok.

Dodatkowym atutem jest dobre nasłonecznienie - okna skierowane są na południową stronę świata, co zapewnia dużo naturalnego światła w ciągu dnia.

Mieszkanie składa się z:
-części salonowej,
-oddzielnej kuchni
-holu
- łazienki

Powierzchnia:

-mieszkanie: 27,9 m²

-piwnica: 2,04 m²

Lokalizacja:

Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, co gwarantuje wygodę codziennego życia. W najbliższej okolicy znajdują się:

-targowisko miejskie

-siłownia

-liczne sklepy i markety

-przychodnia

-punkty usługowe

-komunikacja miejska

Mieszkanie jest do odświeżenia lub remontu, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość aranżacji wnętrza według własnego gustu i potrzeb.

Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących pierwszego mieszkania, jak i dla inwestorów planujących zakup lokalu pod wynajem.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy również inne oferty dopasowane do Twoich potrzeb, w tym takie, które nie są jeszcze publikowane.

Zusätzliche Informationen

Keller

Andere Angebote des Werbetreibenden

Biuro Suwałki
Doradca ds. nieruchomości
Ich stimme der Verarbeitung meiner personenbezogenen Daten durch EM 5 für die Zwecke des Immobilienmaklergeschäfts zu und bestätige gleichzeitig, dass ich darüber informiert wurde, dass ich Zugang zum Inhalt meiner Daten habe, um diese zu bearbeiten oder zu löschen.