Nowa szeregówka - BEZ PCC 2%

Białystok, Skorupy

609 500 PLN
9 598 PLN
63,5 m2
Sprzedaż
Rynek: pierwotny
Rodzaj zabudowy: Blok
Materiał budowy: Cegła
Liczba pięter: 1
Piętro: Parter
Liczba pokoi: 3
Rok budowy: 2024
Stan wykończenia: Do zamieszkania
Okna: Plastikowe
Ogrzewanie: Miejskie
Umeblowane: Nie
Id oferty: 198

Opis

BEZCZYNCZOWE
BEZ PODATKU PCC 2%
STAN DEWELOPERSKI


Przedstawiam nowoczesną szeregówkę położoną na osiedlu Skorupy, duże przeszklenia dodają światła i przestrzeni a świetny układ pomieszczeń pozwala na aranżację pod pod własne potrzeby. Nieruchomość jest wyposażona w piec gazowy oraz panele fotowoltaiczne.

Na 63.5m2 znajduję się:
Parter: Duży pokój, przedpokój, WC
Piętro: 3 sypialnie (jedna z wyjściem na balkon a druga z garderobą), łazienka, przedpokój 

Spokojna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w pobliżu znajdują się żłobki, przedszkola, SP nr.28, Liceum nr VIII, sklepy, liczne punkty usługowe i tereny zielone.

Szeregówka w cichym i prywatnym miejscu 10 minut od centrum
Ogródek 15.5m2 w cenie 
Możliwość dokupienia garażu i miejsca parkingowego
Skontaktuj się ze mną po więcej informacji

Informacje dodatkowe

Balkon
Miejsca parkingowe naziemne
Ogródek

Inne oferty ogłoszeniodawcy

Biuro Centrum
doradca ds. nieruchomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EM 5 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.