Działka inwestycyjna 0,5 ha Szosa Ełcka.

Białystok, Fasty

1 512 900 PLN
300 PLN
5 043 m2
Sprzedaż
Typ działki: Inna
Dojazd: Asfaltowy
Ogrodzenie: Nie
Id oferty: 459

Opis

Działka przemysłowo - usługowa w doskonałej lokalizacji, przy trasie S8 i Szosie Ełckiej. Możliwość zakupu sąsiedniej działkio powierzchni 4607 m2 - znacznie zwiększa możliwości inwestycyjne. Połączenie obu działek daje powierzchnię 9650 m2 o kształcie prostokąta i wymiarach 252 x 38 m. Przy drodze dostępne wszystkie potrzebne media: prąd, woda, gaz.
- Kształt prostokąta o wymiarach 261 m x 19 m
- Powierzchnia 5043 m2
- Bezpośrednio przy Szosie Ełckiej
- Doskonały dojazd z obwodnicy Białegostoku

Cena m2 - 300,00 zł

Inne oferty ogłoszeniodawcy

Biuro Centrum
Ekspert rynku nieruchomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EM 5 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.