Centrum 2 pokoje Ul. Proletariacka 48m2

Białystok, Centrum

405 000 PLN
8 438 PLN
48 m2
Sprzedaż
Rynek: wtórny
Rodzaj zabudowy: Blok
Materiał budowy: Inne
Liczba pięter: 4
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Rok budowy: 1970
Stan wykończenia: Do remontu
Okna: Plastikowe
Ogrzewanie: Miejskie
Czynsz: 400 PLN
Id oferty: 8729

Opis

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego w centrum przy ul. Proletariackiej. Mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego bloku z cegły, bardzo dobra propozycja pod Twoją inwestycje, ale również dla rodziny, jak i osób ceniących sobie bliskość centrum i wszelkich usług. Mieszkanie dwustronne, słoneczne z balkonem.
Na powierzchnię 48m2 składa się:
-przestronny salon z wyjściem na balkon
-oddzielny, ustawny pokój-może być Twoją sypialnią lub biurem
-oddzielna kuchnia-duża ,jasna
-łazienka z prysznicem
Możliwość utworzenia 2 pokoi i salonu z aneksem kuchennym- łązienka w sąsiedztwie salonu. Do mieszkania przynależy piwnica.
po więcej informacji zapraszam pod nr tel.696 999 221

:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::

Informacje dodatkowe

Balkon
Piwnica
Oddzielna kuchnia
Domofon / wideofon

Inne oferty ogłoszeniodawcy

Biuro Centrum
Starszy doradca nieruchomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EM 5 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.