Sprzedaż
Wynajem
Spod lady
Słoneczne inwestycje
Usługi
Sprzedaż nieruchomości
Zakup nieruchomości
Zdobądź 800+
Od
30
40
50
70
100
250
500
1000
2 000
3 000
5 000
10 000
50 000
100 000
Do
30
40
50
70
100
250
500
1000
2 000
3 000
5 000
10 000
50 000
100 000
Wybierz
Z ostatnich 24h
Z ostatnich 3 dni
Liczba wyników na stronie
20
30
100
items
Liczba ogłoszeń:
439
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
Słoneczne 55m2 na Bacieczkach.
3 pokoje
55m
2
9 073 zł/m
2
wtórny
2007
499 000zł
Lokal użytkowy na sprzedaż
Białystok, Centrum
Nieruchomość Białystok
1 550m
2
6 123 zł/m
2
wtórny
2005
9 490 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
Mieszkanie pod inwestycje!
3 pokoje
60m
2
10 417 zł/m
2
wtórny
1960
625 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
4 kawalerki obok Politechniki
4 pokoje
80m
2
10 125 zł/m
2
wtórny
2000
810 000zł
Dom na sprzedaż
Tarnopol
Pensjonat nad zalewem Siemianówka!
8 pokoi
320m
2
1 403 zł/m
2
wtórny
2026
449 000zł
Działka na sprzedaż
Siemianówka
Działka pod pensjonat nad zalewem.
4 200m
2
107 zł/m
2
449 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
50 m² po remoncie | 2 pokoje | Nowe Miasto
2 pokoje
50m
2
9 980 zł/m
2
wtórny
1992
499 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wygoda
Słoneczna kawalerka na os. Wygoda
1 pokój
28m
2
9 607 zł/m
2
wtórny
1973
269 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Słoneczny Stok
4 pokoje Słoneczny Stok
4 pokoje
59m
2
9 136 zł/m
2
wtórny
1982
539 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wysoki Stoczek
3-pokojowe z dużym balkonem
3 pokoje
48m
2
10 812 zł/m
2
wtórny
1980
519 000zł
Dom na sprzedaż
Szczebra
Dom wolnostojący ekskluzywny Szczebra gm. Nowinka
4 pokoje
210m
2
10 714 zł/m
2
wtórny
2016
2 250 000zł
Dom na sprzedaż
Przejma Wielka
Dom Przejma PRZY JEZIORZE k. Suwałk NOWA CENA
4 pokoje
695m
2
1 094 zł/m
2
pierwotny
2025
760 000zł
Dom na sprzedaż
Supraśl
Dom do zamieszkania od zaraz- Supraśl
5 pokoi
260m
2
6 115 zł/m
2
wtórny
2006
1 590 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
Do remontu 3 pokoje Antoniukowska
3 pokoje
47,4m
2
7 152 zł/m
2
wtórny
339 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
2 pokoje, ul. Jurowiecka, nowe budownictwo
2 pokoje
39m
2
13 821 zł/m
2
wtórny
2024
539 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
3 pokoje z ogródkiem, nowe budownictwo
3 pokoje
54m
2
13 981 zł/m
2
wtórny
2022
755 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Suwałki
2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - 46 m²
2 pokoje
46m
2
8 457 zł/m
2
wtórny
389 000zł
Dom na sprzedaż
Augustów
Dom szeregowy 129 m² z ogrodem | Augustów
6 pokoi
229m
2
3 843 zł/m
2
wtórny
2015
880 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Suwałki
Parter | 3 pokoje | Centrum Suwałk | Bez balkonu
3 pokoje
53,8m
2
5 576 zł/m
2
wtórny
1970
300 000zł
Dom na sprzedaż
Suwałki
Dom wolnostojący 160 m² blisko jeziora i lasu
5 pokoi
160m
2
5 550 zł/m
2
pierwotny
2025
888 000zł
«
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
»