Sprzedaż
Wynajem
Spod lady
Słoneczne inwestycje
Usługi
Sprzedaż nieruchomości
Zakup nieruchomości
Zdobądź 800+
Od
30
40
50
70
100
250
500
1000
2 000
3 000
5 000
10 000
50 000
100 000
Do
30
40
50
70
100
250
500
1000
2 000
3 000
5 000
10 000
50 000
100 000
Wybierz
Z ostatnich 24h
Z ostatnich 3 dni
Liczba wyników na stronie
20
30
100
items
Liczba ogłoszeń:
451
Mieszkanie na sprzedaż
Suwałki
Słoneczne 3 pokoje | 62,9 m² | Kowalskiego
3 pokoje
62,9m
2
5 723 zł/m
2
wtórny
360 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wygoda
Mieszkanie 2-pokojowe, Białystok
2 pokoje
28m
2
12 821 zł/m
2
wtórny
1971
359 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsk Podlaski
Bielsk Podlaski 2 pokoje nowe budownictwo
2 pokoje
45m
2
8 444 zł/m
2
wtórny
2022
380 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Suwałki
2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - 46 m²
2 pokoje
46m
2
8 457 zł/m
2
wtórny
389 000zł
Dom na sprzedaż
Serwy
Dwa domy blisko jeziora – Serwy, gm. Płaska
3 pokoje
174m
2
11 379 zł/m
2
wtórny
2021
1 980 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
Do remontu 3 pokoje Antoniukowska
3 pokoje
47,4m
2
7 152 zł/m
2
wtórny
339 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
Antoniuk 2 pokoje do zamieszkania
2 pokoje
48,97m
2
10 803 zł/m
2
wtórny
2011
529 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
Piasta Chrobrego 3 pokoje do aranżacji
3 pokoje
52,3m
2
7 438 zł/m
2
wtórny
1971
389 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Augustów
Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż – Centrum August
3 pokoje
60,7m
2
7 479 zł/m
2
wtórny
454 000zł
Dom na sprzedaż
Suwałki
Dom wolnostojący 160 m² blisko jeziora i lasu
5 pokoi
160m
2
5 550 zł/m
2
pierwotny
2025
888 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Słoneczny Stok
3 pokoje | 62,9 m² | balkon | do remontu | widok
3 pokoje
62,9m
2
6 343 zł/m
2
wtórny
1982
399 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
3 pokojowe mieszkanie Nowe Miasto, garaż
3 pokoje
60m
2
10 817 zł/m
2
wtórny
1997
649 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Sejny
4-pokojowe mieszkanie do remontu w Sejnach
4 pokoje
70,2m
2
3 419 zł/m
2
wtórny
1980
240 000zł
Działka na sprzedaż
Zaścianki
Zaścianki, działka deweloperska
14 263m
2
440 zł/m
2
6 276 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Augustów
Okazja piękny apartament 3 pokojowy
3 pokoje
74m
2
7 838 zł/m
2
wtórny
2017
580 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Przerośl
Mieszkanie 3-pokojowe, 61m2 w Przerośli
3 pokoje
72,45m
2
2 484 zł/m
2
wtórny
1992
180 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Suwałki
3-pokoje, 55m, winda
3 pokoje
55,4m
2
8 646 zł/m
2
wtórny
479 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
3 pokoje | Piasta | po remoncie | dwustronne
3 pokoje
59m
2
9 475 zł/m
2
wtórny
1980
559 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk
Apartament z tarasem i widokiem na Jezioro Ełckie
2 pokoje
71,12m
2
14 764 zł/m
2
wtórny
2019
1 050 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
Mieszkanie w ścisłym centrum - ul Kalinowskiego
2 pokoje
46,5m
2
9 226 zł/m
2
wtórny
1956
429 000zł
«
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
»