Sprzedaż
Wynajem
Spod lady
Słoneczne inwestycje
Usługi
Sprzedaż nieruchomości
Zakup nieruchomości
Zdobądź 800+
Od
30
40
50
70
100
250
500
1000
2 000
3 000
5 000
10 000
50 000
100 000
Do
30
40
50
70
100
250
500
1000
2 000
3 000
5 000
10 000
50 000
100 000
Wybierz
Z ostatnich 24h
Z ostatnich 3 dni
Liczba wyników na stronie
20
30
100
items
Liczba ogłoszeń:
451
Dom na sprzedaż
Żuki, Kudrycze
Dom blisko Białegostoku z ogrodem.
5 pokoi
160m
2
2 681 zł/m
2
wtórny
2007
429 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
Zadbane 2 pokoje blisko Centrum
2 pokoje
49,2m
2
8 923 zł/m
2
wtórny
1965
439 000zł
Dom na sprzedaż
Białystok
Domek szkieletowy / Konstrukcja drewniana
4 pokoje
48m
2
583 zł/m
2
pierwotny
27 999zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wysoki Stoczek
3-pokojowe z dużym balkonem
3 pokoje
48m
2
10 812 zł/m
2
wtórny
1980
519 000zł
Działka na sprzedaż
Pieńki
Działka 1900 m2. Pieńki
1 911m
2
75 zł/m
2
143 000zł
Lokal użytkowy na sprzedaż
Białystok, Centrum
Parter, lokale użytkowe, świetna lokalizacja
158m
2
9 000 zł/m
2
wtórny
1 422 000zł
Dom na sprzedaż
Sejny
Dom w Sejnach UWAGA NOWA CENA!
5 pokoi
142m
2
1 408 zł/m
2
wtórny
1985
200 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Augustów
Sprzedam mieszkanie w centrum Augustowa – gotowe d
2 pokoje
29m
2
7 759 zł/m
2
wtórny
225 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie
3 pokoje
63m
2
10 937 zł/m
2
wtórny
2001
689 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
Mieszkanie z potencjałem
3 pokoje
48,2m
2
8 499 zł/m
2
wtórny
1973
409 652zł
Dom na sprzedaż
Supraśl
Dom do zamieszkania od zaraz- Supraśl
5 pokoi
260m
2
6 115 zł/m
2
wtórny
2006
1 590 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wysoki Stoczek
Przestronne 2 pokoje z widokiem na miasto
2 pokoje
60m
2
7 333 zł/m
2
wtórny
1985
440 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
Mieszkanie z możliwościami
3 pokoje
48,5m
2
7 499 zł/m
2
wtórny
1973
363 702zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Skorupy
Mieszkanie w domu jednorodzinnym
3 pokoje
81m
2
5 679 zł/m
2
wtórny
1993
460 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
Oddzielne pokoje, kuchnia, balkon
2 pokoje
49m
2
11 000 zł/m
2
wtórny
1980
539 000zł
Dom na sprzedaż
Ogrodniczki
Dom pod inwestycje w Ogrodniczkach.
9 pokoi
652,2m
2
1 303 zł/m
2
wtórny
1995
850 000zł
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Białystok
4 pokoje
61m
2
8 689 zł/m
2
wtórny
1973
530 000zł
Mieszkanie na sprzedaż